Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Nadzwyczajna do spraw Klimatu

Halina Bieda
Od: 2.07.2020 r.
Marcin Bosacki
Od: 2.07.2020 r.

Alicja Chybicka
Od: 2.07.2020 r.

Artur Dunin
Od: 2.07.2020 r.

Stanisław Gawłowski
Od: 2.07.2020 r.
przewodniczący
Beniamin Godyla
Od: 2.07.2020 r.


Agnieszka Gorgoń-Komor
Od: 2.07.2020 r.
Tomasz Grodzki
Od: 2.07.2020 r.

Jolanta Hibner
Od: 2.07.2020 r.

Danuta Jazłowiecka
Od: 2.07.2020 r.

Michał Kamiński
Od: 2.07.2020 r.
Kazimierz Kleina
Od: 2.07.2020 r.


Magdalena Kochan
Od: 2.07.2020 r.
Stanisław Lamczyk
Od: 2.07.2020 r.

Beata Małecka-Libera
Od: 18.08.2020 r.

Ewa Matecka
Od: 2.07.2020 r.

Gabriela Morawska-Stanecka
Od: 2.07.2020 r.
Janusz Pęcherz
Od: 2.07.2020 r.


Aleksander Pociej
Od: 2.07.2020 r.
Jadwiga Rotnicka
Od: 2.07.2020 r.

Sławomir Rybicki
Od: 2.07.2020 r.

Joanna Sekuła
Od: 2.07.2020 r.

Ryszard Świlski
Od: 2.07.2020 r.

Nieaktywni


Rafał Ambrozik
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.
Paweł Arndt
Od: 18.08.2020 r. Do: 28.10.2020 r.

Jacek Bury
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Jerzy Chróścikowski
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Wiktor Durlak
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.
Jan Maria Jackowski
Od: 2.07.2020 r. Do: 18.08.2020 r.


Stanisław Karczewski
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.
Maria Koc
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Ryszard Majer
Od: 2.07.2020 r. Do: 18.06.2021 r.

Robert Mamątow
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Marek Martynowski
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.
Bogusława Orzechowska
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.


Stanisław Ożóg
Od: 2.07.2020 r. Do: 17.12.2020 r.
Andrzej Pająk
Od: 2.07.2020 r. Do: 28.10.2020 r.

Wojciech Piecha
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Zdzisław Pupa
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Marek Pęk
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.
Aleksander Szwed
Od: 2.07.2020 r. Do: 28.10.2020 r.


Kazimierz Michał Ujazdowski
Od: 2.07.2020 r. Do: 18.08.2020 r.
Wojciech Ziemniak
Od: 2.07.2020 r. Do: 28.10.2020 r.

Józef Łyczak
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.

Rafał Ślusarz
Od: 2.07.2020 r. Do: 11.09.2020 r.