Narzędzia:

Lista aktualności

Marszałek Grodzki: Senat przyjmie rezolucję w sprawie Białorusi

Podczas rozpoczętego we wtorek, 11 sierpnia br. trzydniowego posiedzenia Senat przyjmie rezolucję w sprawie wydarzeń na Białorusi. Poinformował o tym na briefingu prasowym przed rozpoczęciem obrad Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki i senatorowie oddali hołd warszawskim powstańcom

1 sierpnia 2020 r., w 76.rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki i senatorowie oddali hołd warszawskim powstańcom i ludności cywilnej pomordowanej w czasie Powstania.

Wicemarszałek Morawska-Stanecka spotkała się z ambasador Niderlandów Daphne Bergsma

Wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka spotkała się 28 lipca 2020 r. w Senacie z ambasador Królestwa Niderlandów w Polsce Daphne Bergsma. Głównym tematem spotkania było ewentualne wypowiedzenie konwencji stambulskiej.

Marszałek Senatu: musimy godnie uczcić bohaterów Bitwy Warszawskiej

Musimy godnie uczcić bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r., złożyć hołd narodowi polskiemu, który stawił czoła niebywałej nawale – oświadczył Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki....

Orędzie Marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego

Pamiętajmy, że nic nie jest dane raz na zawsze. Wolności, demokracji i suwerenności trzeba strzec i trzeba bronić. To my, naród, zdecydujemy kto będzie naszym prezydentem.

Wizyta Marszałka Senatu RP w woj. śląskim

- Nic nie raduje mnie bardziej niż to, że nasza tak różnorodna i kreatywna wspólnota narodowa tworzy Polskę naszych marzeń - powiedział Marszałek Senatu RP w Siewierzu, podczas wizyty związanej z 30-leciem samorządu terytorialnego w Polsce.

Wizyta Marszałka Senatu RP w woj. pomorskim

Polska stoi samorządem, a reforma samorządowa to jedna z lepszych, która przebudowała polską rzeczywistość – powiedział Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki w Kartuzach na Kaszubach.

Marszałek Senatu: prof. Bartoszewski jednym z największych Polaków XX w.

Władysław Bartoszewski jest jednym z największych Polaków XX wieku – powiedział w Sopocie Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki. Marszałek Senatu...

Spotkanie Marszałka Senatu RP z ambasadorem Rumunii

3 lipca 2020 r. Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki przyjął Ambasadora Rumunii pana Ovidiu Drangę.