Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Ustawodawcza

Stanisław Gogacz
Od: 10.12.2015 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Rafał Ambrozik
Od: 10.03.2016 r.

Marek Borowski
Od: 13.11.2015 r.

Zbigniew Cichoń
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Grzegorz Czelej
Od: 13.11.2015 r.
Jerzy Czerwiński
Od: 13.11.2015 r.


Jan Filip Libicki
Od: 13.11.2015 r.
Marek Martynowski
Od: 10.12.2015 r.

Andrzej Misiołek
Od: 22.09.2016 r.

Marek Pęk
Od: 10.12.2015 r.

Wojciech Piecha
Od: 13.11.2015 r.
Leszek Piechota
Od: 10.03.2016 r.


Aleksander Pociej
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego
Michał Potoczny
Od: 9.06.2016 r.

Lidia Staroń
Od: 13.11.2015 r.

Grażyna Sztark
Od: 13.11.2015 r.

Aleksander Szwed
Od: 22.09.2016 r.
Piotr Zientarski
Od: 10.03.2016 r.


Barbara Zdrojewska
Od: 2.12.2016 r.

Nieaktywni


Bohdan Paszkowski
Od: 13.11.2015 r. Do: 9.12.2015 r.

mandat wygasł 9.12.2015 r.