Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Obrony Narodowej

Wojciech Skurkiewicz
Od: 29.10.2013 r.
przewodniczący od 13.11.2013 r.
Andrzej Owczarek
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 29.11.2011 r.

Maciej Grubski
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 29.11.2011 r.

Wiesław Dobkowski
Od: 18.12.2013 r.

Jarosław Duda
Od: 17.11.2011 r.
Wiesław Kilian
Od: 17.11.2011 r.


Bogdan Klich
Od: 17.11.2011 r.
Jarosław Lasecki
Od: 17.11.2011 r.

Bogdan Pęk
Od: 17.11.2011 r.

Sławomir Preiss
Od: 17.11.2011 r.

Witold Sitarz
Od: 17.11.2011 r.
Józef Zając
Od: 17.11.2011 r.


Adam Zdziebło
Od: 17.11.2011 r.
Jarosław Rusiecki
Od: 9.10.2014 r.


Nieaktywni


Henryk Górski
Od: 17.11.2011 r. Do: 19.05.2014 r.

Zmarł 19.05.2014 r.

Maciej Klima
Od: 17.11.2011 r. Do: 18.04.2013 r.

Władysław Ortyl
Od: 17.11.2011 r. Do: 27.05.2013 r.

Mandat wygasł z powodu wyboru na marszałka województwa podkarpackiego 27.05.2013 r.

był przewodniczącym komisji