Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Zdrowia

Margareta Budner
Od: 13.11.2015 r.
Leszek Czarnobaj
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Dorota Czudowska
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Tomasz Grodzki
Od: 13.11.2015 r.

Józef Łyczak
Od: 13.11.2015 r.
Andrzej Mioduszewski
Od: 13.11.2015 r.


Bogusława Orzechowska
Od: 13.11.2015 r.
Konstanty Radziwiłł
Od: 8.03.2018 r.

Andrzej Wojtyła
Od: 13.11.2015 r.


Nieaktywni


Jarosław Duda
Od: 13.11.2015 r. Do: 28.05.2019 r.

Mandat wygasł 28.05.2019 r.

Stanisław Gogacz
Od: 13.11.2015 r. Do: 10.12.2015 r.

Waldemar Kraska
Od: 13.11.2015 r. Do: 2.08.2019 r.
BYŁ PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI

Andrzej Stanisławek
Od: 13.11.2015 r. Do: 26.10.2018 r.

Rafał Ślusarz
Od: 13.11.2015 r. Do: 22.09.2016 r.