Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Infrastruktury

Andrzej Misiołek
Od: 10.03.2016 r.
Przewodniczący Komisji od 21.12.2017
Wiesław Dobkowski
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Piotr Florek
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego od 18.01.2018

Robert Gaweł
Od: 13.11.2015 r.

Maciej Grubski
Od: 13.11.2015 r.
był zastępcą przewodniczącego do 16.12.2015
Jan Hamerski
Od: 13.11.2015 r.


Stanisław Kogut
Od: 13.11.2015 r.

zmarł 18.10.2020 r.

Przewodniczący Komisji do 21.12.2017
Grzegorz Peczkis
Od: 13.11.2015 r.

Jacek Włosowicz
Od: 13.11.2015 r.

Przemysław Termiński
Od: 26.02.2019 r.


Nieaktywni


Tadeusz Kopeć
Od: 13.11.2015 r. Do: 28.05.2019 r.
Marek Pęk
Od: 13.11.2015 r. Do: 10.12.2015 r.

Aleksander Szwed
Od: 13.11.2015 r. Do: 20.11.2015 r.