Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Kultury i Środków Przekazu

Grzegorz Czelej
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Andrzej Grzyb
Od: 17.11.2011 r.

Zmarł 5.07.2016 r.

zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Andżelika Możdżanowska
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Aleksander Świeykowski
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Barbara Borys-Damięcka
Od: 21.02.2013 r.
Ryszard Bonisławski
Od: 17.11.2011 r.


Mieczysław Gil
Od: 17.11.2011 r.
Maria Koc
Od: 9.10.2014 r.

Kazimierz Kutz
Od: 17.11.2011 r.

Jarosław Lasecki
Od: 17.11.2011 r.

Andrzej Person
Od: 17.11.2011 r.
Sławomir Preiss
Od: 17.11.2011 r.


Jarosław Rusiecki
Od: 9.10.2014 r.
Czesław Ryszka
Od: 19.03.2015 r.


Nieaktywni


Tadeusz Arłukowicz
Od: 17.11.2011 r. Do: 7.03.2013 r.
Jan Maria Jackowski
Od: 17.11.2011 r. Do: 14.06.2012 r.