Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji

Robert Mamątow
Od: 13.11.2015 r.
Przewodniczący komisji od 27 kwietnia 2017 r. do 27.04.2017 zastępca przewodniczącego
Rafał Ambrozik
Od: 10.03.2016 r.

Zbigniew Cichoń
Od: 13.11.2015 r.

Marek Martynowski
Od: 17.03.2016 r.

Łukasz Mikołajczyk
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego od 10.05.2017 r.
Andrzej Mioduszewski
Od: 13.01.2016 r.


Grzegorz Napieralski
Od: 7.06.2018 r.
Aleksander Pociej
Od: 13.11.2015 r.

Jan Rulewski
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Michał Seweryński
Od: 13.11.2015 r.
Przewodniczący komisji do 26 kwietnia 2017 r.

Lidia Staroń
Od: 13.11.2015 r.

Nieaktywni


Grzegorz Bierecki
Od: 13.01.2016 r. Do: 7.04.2016 r.
Bohdan Paszkowski
Od: 13.11.2015 r. Do: 9.12.2015 r.

mandat wygasł 9.12.2015 r.


Antoni Szymański
Od: 13.11.2015 r. Do: 20.11.2015 r.