Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Budżetu i Finansów Publicznych

Kazimierz Kleina
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Grzegorz Bierecki
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Piotr Gruszczyński
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Henryk Cioch
Od: 17.11.2011 r.

Zmarł 20.12.2017 r.


Leszek Czarnobaj
Od: 17.11.2011 r.
Tadeusz Kopeć
Od: 17.11.2011 r.


Marek Martynowski
Od: 17.11.2011 r.
Janusz Sepioł
Od: 17.11.2011 r.

Witold Sitarz
Od: 17.11.2011 r.


Nieaktywni


Beata Gosiewska
Od: 17.11.2011 r. Do: 25.05.2014 r.

Mandat wygasł w związku z wyborem na posła do Parlamentu Europejskiego 25.05.2014 r.

Izabela Kloc
Od: 9.10.2014 r. Do: 7.02.2015 r.