Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Środowiska

Jadwiga Rotnicka
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCA KOMISJI
Stanisław Gorczyca
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącej komisji od 19.12.2011 r.

Alicja Zając
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącej komisji od 19.12.2011 r.

Stanisław Hodorowicz
Od: 17.11.2011 r.

Andrzej Kobiak
Od: 17.11.2011 r.
Bogdan Pęk
Od: 17.11.2011 r.


Marian Poślednik
Od: 3.10.2013 r.
Zdzisław Pupa
Od: 3.10.2013 r.

Czesław Ryszka
Od: 19.03.2015 r.

Michał Wojtczak
Od: 17.11.2011 r.


Nieaktywni


Andrzej Grzyb
Od: 17.11.2011 r. Do: 16.02.2012 r.

Zmarł 5.07.2016 r.

Wojciech Skurkiewicz
Od: 17.11.2011 r. Do: 10.05.2012 r.