Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Środowiska

Przemysław Błaszczyk
Od: 28.04.2022 r.
Jerzy Chróścikowski
Od: 27.02.2020 r.

Alicja Chybicka
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Ewa Gawęda
Od: 13.11.2019 r.

Stanisław Gawłowski
Od: 13.11.2019 r.
Janusz Gromek
Od: 17.01.2020 r.


Władysław Komarnicki
Od: 18.12.2019 r.
Waldemar Kraska
Od: 13.11.2019 r.

Maciej Łuczak
Od: 28.04.2022 r.

Józef Łyczak
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Janusz Pęcherz
Od: 13.11.2019 r.
Zdzisław Pupa
Od: 13.11.2019 r.
przewodniczący Komisji


Jadwiga Rotnicka
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Sławomir Rybicki
Od: 13.11.2019 r.

Janina Sagatowska
Od: 13.11.2019 r.

Wojciech Skurkiewicz
Od: 13.11.2019 r.

Rafał Ślusarz
Od: 18.12.2019 r.
Alicja Zając
Od: 13.11.2019 r.



Nieaktywni


Halina Bieda
Od: 18.12.2019 r. Do: 13.05.2021 r.
Wojciech Ziemniak
Od: 17.01.2020 r. Do: 25.03.2021 r.