Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej

Artur Dunin
Od: 27.02.2020 r.
Ewa Gawęda
Od: 13.11.2019 r.

Beniamin Godyla
Od: 18.12.2019 r.

Agnieszka Gorgoń-Komor
Od: 13.03.2020 r.

Magdalena Kochan
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Jan Filip Libicki
Od: 13.11.2019 r.
przewodniczący Komisji


Ryszard Majer
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Bogusława Orzechowska
Od: 13.11.2019 r.

Dorota Tobiszowska
Od: 13.11.2019 r.


Nieaktywni


Andrzej Kobiak
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Agnieszka Kołacz-Leszczyńska
Od: 13.11.2019 r. Do: 13.03.2020 r.