Narzędzia:

Lista aktualności

76. rocznica zakończenia II wojny światowej

W 76. rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie Szef Kancelarii Senatu Adam Niemczewski złożył wieniec na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie.

24. posiedzenie Senatu − zapowiedź

12−14 maja 2021 r. odbędzie się 24. posiedzenie Senatu. Zaplanowano na nim m.in. rozpatrzenie kandydatury Bartłomieja Wróblewskiego na Rzecznika Praw Obywatelskich.

Prace w komisjach senackich – 7 maja 2021 r.

Obradowała Komisja Gospodarki Narodowej i Innowacyjności.

Marszałek Senatu RP wraz z delegacją z wizytą w Wilnie

5 maja w Wilnie Marszałek Senatu, towarzyszący mu Wicemarszałek Bogdan Borusewicz oraz Przewodnicząca Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności, senator Maria Koc wzięli udział w uroczystościach związanych z 230. rocznicą Konstytucji 3 Maja.

Prace w komisjach senackich – 5 maja 2021 r.

Obradowały senackie komisje, m.in.: rodziny, edukacji, kultury.

5 maja 2021 r.

Komisja Nauki, Edukacji i Sportu rozpatrzyła nowelę ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

5 maja 2021 r.

Wizyta delegacji Senatu w Wilnie

Spotkanie Marszałka Senatu RP z prezydent Estonii

4 maja br. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki spotkał się z Prezydent Republiki Estońskiej Kersti Kaljulaid

4 maja 2021 r.

Wizyta prezydent Estonii

6. edycja konkursu „List do Taty”

Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net ogłasza 6. edycję konkursu „List do Taty”.

Uroczyste zgromadzenie Sejmu, Senatu i Seimasu w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Posłowie i senatorowie w Warszawie, a posłowie do Sejmu litewskiego w Wilnie spotkali się on-line 3 maja br. na uroczystym zgromadzeniu dla uczczenia 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja

Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki oraz Wicemarszałek Senatu RP Marek Pęk wzięli udział w uroczystościach państwowych z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja, które odbyły się w Warszawie w poniedziałek, 3 maja br.