Narzędzia:

Lista aktualności

13 kwietnia 2021 r.

Komisja Budżetu i Finansów Publicznych dyskutowała na temat odpowiedzi, udzielonych przez Komisję Nadzoru Finansowego na pytania dotyczące spółki GetBack SA.

13 kwietnia 2021 r.

Komisja Infrastruktury poparła nowelizację ustawy – Prawo lotnicze

13 kwietnia 2021 r.

Komisja Kultury i Środków Przekazu poświęciła swoje posiedzenie sytuacji prasy lokalnej w Polsce.

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Obrony Praworządności

Parlamentarny Zespół Obrony Praworządności spotkał się on-line 12 kwietnia br., aby omówić efekty działań organów państwa w ustalaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Wystawa „Walka polskich medyków z pandemią koronawirusa”

We wtorek, 13 kwietnia br. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki otworzył wystawę „Walka polskich medyków z pandemią koronawirusa”, przygotowaną z inicjatywy przewodniczącej Komisji Zdrowia Beaty Małeckiej-Libery we współpracy z samorządami medycznymi.

23. posiedzenie Senatu − zapowiedź

14−16 kwietnia 2021 r. odbędzie się 23. posiedzenie Senatu. Zaplanowano m.in., że senatorowie zapoznają się z informacją o działalności Rzecznika Praw Obywatelskich za rok 2020.

Hołd dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki oraz członkowie Prezydium Senatu oddali hołd ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 roku.

11. rocznica katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginęli Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką, ostatni Prezydent RP na Uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz 93 inne osoby, w tym ówcześni i byli senatorowie.

Konferencja "O sprawiedliwy podatek dochodowy dla Polaków"

8 kwietnia 2021 r. w Senacie z udziałem polityków i ekspertów odbyła się debata nt. sprawiedliwego podatku dochodowego dla Polaków.

Prace w komisjach senackich – 8 kwietnia 2021 r.

Obradowały senackie komisje: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej.

Prace w komisjach senackich – 7 kwietnia 2021 r.

Obradowały senackie komisje: Zdrowia, Praw Człowieka, Praworządności i Petycji, Nauki, Edukacji i Sportu.

Podziękowania dla medyków w Światowym Dniu Zdrowia

To czas, kiedy powinno się składać życzenia lekarzom i przedstawicielom innych zawodów medycznych, ale w czasie trwającej pandemii należą się im szczególne podziękowania i wyrazy wsparcia – powiedział Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

Poprzednia strona