Narzędzia:

Lista aktualności

Obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia br. o 17.00 – w Godzinę "W" - przed pomnikiem Gloria Victis na Wojskowych Powązkach w Warszawie Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki oraz Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela Morawska-Stanecka oddali hołd powstańcom warszawskim.

Marszałek Senatu na Forum „Samorząd Przyszłości”

Klasa samorządowa musi dać odpór temu, co szykuje tzw. nowy ład - powiedział prof. Tomasz Grodzki w sobotę, 31 lipca br. podczas spotkania samorządowców w Szczecinie.

Szef Kancelarii Senatu na spotkaniu Powstańców Warszawskich z Prezydentem RP i Prezydentem Warszawy

Szef Kancelarii Senatu w imieniu Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego wziął udział w spotkaniu Powstańców Warszawskich z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Prezydentem m.st. Warszawy Rafałem Trzaskowskim.

VII Polsko-Hiszpańskie Forum Parlamentarne - drugi dzień

Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za przyszłość naszych państw, ale także całej Europy i to, jak poradzi sobie ona z kryzysem po pandemii koronawirusa – w ten sposób Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela-Morawska Stanecka podsumowała zakończone obrady Forum.

VII Polsko-Hiszpańskie Forum Parlamentarne - pierwszy dzień

Dwudniowe spotkanie polskich i hiszpańskich parlamentarzystów odbywa się 29 i 30 lipca br. we Wrocławiu. Delegacji Senatu RP przewodniczy Wicemarszałkini Gabriela Morawska-Stanecka.

Szef Kancelarii Senatu na uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod Izbę Pamięci w Parku Powstańców Warszawy

Szef Kancelarii Senatu Adam Niemczewski w imieniu Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego 29 lipca br. podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod Izbę Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z uczestnikami Powstania Warszawskiego

Stanęliście do tej walki, bo godność i honor wydawały się wam ważniejsze od daniny krwi, którą tak wiele osób złożyło – mówił prof. Tomasz Grodzki na spotkaniu z powstańcami w przeddzień 77. rocznicy wybuchu Powstania.

Wizyta Marszałka Senatu RP w Wieliczce

Proszę przyjąć w imieniu Senatu i moim głębokie podziękowania za to, co państwo robiliście, by Wieliczka przetrwała pandemię – powiedział prof. Tomasz Grodzki do osób wyróżnionych za swój wkład w walkę z COVID-19 w tym mieście.

W Senacie dyskutowano o potrzebie zmian w systemie ubezpieczeń społecznych

27 lipca 2021 r. w Senacie odbyła się trzecia debata poświęcona systemowi emerytalnemu w Polsce.

27 lipca 2021 r.

Trzecia debata poświęcona reformie systemu świadczeń społecznych i emerytalnych w Polsce

27. posiedzenie Senatu

Na 27. posiedzeniu Izba rozpatrzyła 13 ustaw, 1 odrzuciła, do 9 wprowadziła poprawki.

27. posiedzenie Senatu – trzeci dzień

Senatorowie zakończyli obrady.

Poprzednia strona