Narzędzia:

27 lutego 2002 r.

27.02.2002

27 lutego 2002 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów premier Leszek Miller spotkał się z przedstawicielami polskiego rządu i parlamentu do Konwentu Unii Europejskiej.

Spotkanie odbyło się w przeddzień inauguracji prac Konwentu UE, który odbędzie się 28 lutego 2002 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

W spotkaniu z premierem wzięli udział: przedstawiciel rządu skierowany do prac w konwencie - sekretarz stanu, minister ds. europejskich Danuta Huebner; przedstawiciel Sejmu - przewodniczący Komisji Integracji Europejskiej Józef Oleksy; przedstawiciel Senatu - senator Edmund Wittbrodt oraz senator Genowefa Grabowska, przewodnicząca Komisji Spraw Zagranicznych i Integracji Europejskiej, zastępca przedstawiciela Senatu, i Janusz Trzciński, sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego, zastępca przedstawiciela rządu.

Zobacz inne aktualności Przejdż do wszystkich aktualności

Zespół ds. Spółki GetBack proponuje wzmocnienie systemu nadzoru finansowego

Propozycje legislacyjne Zespołu ds. GetBack zmierzają do obrony nieprofesjonalnych inwestorów

„Szkoła i wagary” – kolejne spotkanie w ramach cyklu „Dialogi senackie”.

O tym, dlaczego obecny system edukacji jest raczej miejscem frustracji niż satysfakcji i jak można to zmienić, debatowali uczestnicy czwartej "Gadki senackiej".

„Warto być przyzwoitym” – w Senacie o wizji polityki Władysława Bartoszewskiego

„Życie nie musi być łatwe. Gorzej, jeśli jest nudne”. Zdaniem uczestników debaty ta anegdota dobrze opisuje fenomen Władysława Bartoszewskiego, wybitnej postaci polskiej polityki.