Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Jerzy Chróścikowski
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Marek Konopka
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Ireneusz Niewiarowski
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Przemysław Błaszczyk
Od: 17.11.2011 r.

Piotr Gruszczyński
Od: 17.11.2011 r.
Andrzej Grzyb
Od: 16.02.2012 r.

Zmarł 5.07.2016 r.



Jan Maria Jackowski
Od: 17.11.2011 r.
Kazimierz Jaworski
Od: 17.11.2011 r.

Wiesław Kilian
Od: 30.05.2012 r.

Andrzej Kobiak
Od: 17.11.2011 r.

Marian Poślednik
Od: 17.11.2011 r.
Zdzisław Pupa
Od: 13.11.2013 r.


Grzegorz Wojciechowski
Od: 17.11.2011 r.
Roman Zaborowski
Od: 17.11.2011 r.


Nieaktywni


Beata Gosiewska
Od: 17.11.2011 r. Do: 25.05.2014 r.

Mandat wygasł w związku z wyborem na posła do Parlamentu Europejskiego 25.05.2014 r.

Henryk Górski
Od: 17.11.2011 r. Do: 19.05.2014 r.

Zmarł 19.05.2014 r.


Tadeusz Kopeć
Od: 30.05.2012 r. Do: 16.05.2013 r.