Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej

Mieczysław Augustyn
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Waldemar Kraska
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 20.12.2011 r.

Jan Michalski
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 9.02.2012 r.

Anna Aksamit
Od: 17.11.2011 r.

Tadeusz Arłukowicz
Od: 7.03.2013 r.
Robert Dowhan
Od: 9.11.2012 r.


Kazimierz Jaworski
Od: 17.11.2011 r.
Stanisław Kogut
Od: 17.11.2011 r.

Zmarł 18.10.2020 r.


Jan Filip Libicki
Od: 17.11.2011 r.

Robert Mamątow
Od: 17.11.2011 r.

Andżelika Możdżanowska
Od: 9.11.2012 r.
Andrzej Pająk
Od: 17.11.2011 r.



Nieaktywni


Barbara Borys-Damięcka
Od: 17.11.2011 r. Do: 21.02.2013 r.
Alicja Chybicka
Od: 17.11.2011 r. Do: 30.11.2012 r.

Jan Rulewski
Od: 17.11.2011 r. Do: 30.11.2012 r.