Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Regulaminowa, Etyki i Spraw Senatorskich

Andrzej Misiołek
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Krzysztof Słoń
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 19.12.2011 r.

Michał Wojtczak
Od: 21.12.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 22.12.2011 r.

Mieczysław Augustyn
Od: 17.11.2011 r.

Przemysław Błaszczyk
Od: 17.11.2011 r.
Stanisław Karczewski
Od: 17.11.2011 r.


Rafał Muchacki
Od: 17.11.2011 r.

Nieaktywni


Elżbieta Bieńkowska
Od: 21.12.2011 r. Do: 31.10.2014 r.

31.10.2014 r.