Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Nauki, Edukacji i Sportu

Kazimierz Wiatr
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Ryszard Górecki
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji 21.12.2011 r.

Andrzej Szewiński
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 21.12.2011 r.

Piotr Wach
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 21.12.2011 r.

Ryszard Bonisławski
Od: 17.11.2011 r.
Stanisław Hodorowicz
Od: 17.11.2011 r.


Ryszard Knosala
Od: 17.11.2011 r.
Andrzej Misiołek
Od: 17.11.2011 r.

Michał Seweryński
Od: 17.11.2011 r.

Edmund Wittbrodt
Od: 17.11.2011 r.

Józef Zając
Od: 17.11.2011 r.

Nieaktywni


Tadeusz Arłukowicz
Od: 17.11.2011 r. Do: 7.03.2013 r.
Henryk Cioch
Od: 17.11.2011 r. Do: 19.12.2012 r.

Zmarł 20.12.2017 r.