Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą

Paweł Arndt
Od: 13.11.2019 r.
Halina Bieda
Od: 13.05.2021 r.

Wiktor Durlak
Od: 13.11.2019 r.

Stanisław Gogacz
Od: 13.11.2019 r.

Maria Koc
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Waldemar Kraska
Od: 13.11.2019 r.


Ryszard Majer
Od: 13.11.2019 r.
Andrzej Pająk
Od: 13.11.2019 r.

Jarosław Rusiecki
Od: 13.11.2019 r.

Janina Sagatowska
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Kazimierz Michał Ujazdowski
Od: 13.11.2019 r.
przewodniczący Komisji
Józef Zając
Od: 17.01.2020 r.


Wojciech Ziemniak
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Jerzy Fedorowicz
Od: 18.06.2021 r.
był członkiem komisji od 13.11.2019 do 13.05.2021


Nieaktywni


Włodzimierz Bernacki
Od: 13.11.2019 r. Do: 17.12.2020 r.
Barbara Borys-Damięcka
Od: 13.11.2019 r. Do: 13.03.2020 r.

Marcin Bosacki
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.

Artur Dunin
Od: 13.11.2019 r. Do: 27.02.2020 r.

Stanisław Gawłowski
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Mariusz Gromko
Od: 13.11.2019 r. Do: 24.03.2021 r.


Antoni Mężydło
Od: 13.11.2019 r. Do: 17.01.2020 r.
Adam Szejnfeld
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.

Jerzy Wcisła
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.

Maciej Łuczak
Od: 13.11.2019 r. Do: 28.04.2022 r.

Ryszard Świlski
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.