Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Kultury i Środków Przekazu

Bogdan Borusewicz
Od: 13.11.2019 r.
Barbara Borys-Damięcka
Od: 13.11.2019 r.

Grzegorz Czelej
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Jerzy Fedorowicz
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Jan Hamerski
Od: 13.11.2019 r.
Jan Maria Jackowski
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego


Ewa Matecka
Od: 13.11.2019 r.
Aleksander Pociej
Od: 18.12.2019 r.

Barbara Zdrojewska
Od: 13.11.2019 r.
przewodnicząca Komisji


Nieaktywni


Maria Koc
Od: 13.11.2019 r. Do: 3.06.2020 r.
Aleksander Szwed
Od: 13.11.2019 r. Do: 17.12.2020 r.