Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Infrastruktury

Halina Bieda
Od: 13.11.2019 r.
Wiesław Dobkowski
Od: 13.11.2019 r.

Artur Dunin
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Jan Hamerski
Od: 13.11.2019 r.
przewodniczący Komisji

Stanisław Lamczyk
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Stanisław Ożóg
Od: 27.02.2020 r.


Jadwiga Rotnicka
Od: 18.12.2019 r.
Ryszard Świlski
Od: 18.12.2019 r.

Alicja Zając
Od: 13.11.2019 r.


Nieaktywni


Wadim Tyszkiewicz
Od: 18.12.2019 r. Do: 19.02.2021 r.
Kazimierz Wiatr
Od: 13.11.2019 r. Do: 13.03.2020 r.