Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Ustawodawcza

Rafał Ambrozik
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Marek Borowski
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Krzysztof Brejza
Od: 13.11.2019 r.

Leszek Czarnobaj
Od: 13.11.2019 r.

Grzegorz Czelej
Od: 13.11.2019 r.
Jerzy Czerwiński
Od: 13.11.2019 r.


Stanisław Gawłowski
Od: 18.12.2019 r.
Stanisław Gogacz
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Tomasz Grodzki
Od: 18.12.2019 r.

Jolanta Hibner
Od: 13.11.2019 r.

Jan Maria Jackowski
Od: 13.11.2019 r.
Bogdan Klich
Od: 13.11.2019 r.


Magdalena Kochan
Od: 18.12.2019 r.

Marek Komorowski
Od: 13.11.2019 r.

Małgorzata Kopiczko
Od: 13.11.2019 r.

Krzysztof Kwiatkowski
Od: 13.11.2019 r.
przewodniczący Komisji
Jan Filip Libicki
Od: 13.11.2019 r.


Marek Martynowski
Od: 13.11.2019 r.
Krzysztof Mróz
Od: 19.02.2021 r.

Marek Pęk
Od: 13.11.2019 r.

Wojciech Piecha
Od: 13.11.2019 r.

Krzysztof Słoń
Od: 13.11.2019 r.
Lidia Staroń
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego


Adam Szejnfeld
Od: 18.12.2019 r.
Aleksander Szwed
Od: 13.11.2019 r.

Wadim Tyszkiewicz
Od: 19.02.2021 r.


Jerzy Wcisła
Od: 19.02.2021 r.
Barbara Zdrojewska
Od: 13.11.2019 r.


Ewa Matecka
Od: 25.03.2021 r.

Nieaktywni


Paweł Arndt
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Beniamin Godyla
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.

Agnieszka Gorgoń-Komor
Od: 13.11.2019 r. Do: 13.03.2020 r.

Kazimierz Kleina
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.