Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Zdrowia

Margareta Budner
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącej
Alicja Chybicka
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącej

Dorota Czudowska
Od: 13.11.2019 r.

Agnieszka Gorgoń-Komor
Od: 13.11.2019 r.

Tomasz Grodzki
Od: 13.11.2019 r.
Wojciech Konieczny
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącej


Beata Małecka-Libera
Od: 13.11.2019 r.
przewodnicząca Komisji
Ewa Matecka
Od: 13.11.2019 r.

Bogusława Orzechowska
Od: 13.11.2019 r.


Nieaktywni


Stanisław Karczewski
Od: 18.12.2019 r. Do: 3.06.2020 r.
Wojciech Skurkiewicz
Od: 13.11.2019 r. Do: 2.07.2020 r.