Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Jacek Bury
Od: 13.11.2019 r.
Wiesław Dobkowski
Od: 13.11.2019 r.

Mieczysław Golba
Od: 13.11.2019 r.

Mariusz Gromko
Od: 13.11.2019 r.

Jolanta Hibner
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Danuta Jazłowiecka
Od: 17.01.2020 r.


Maria Koc
Od: 3.06.2020 r.
przewodnicząca komisji od 18.06.2020 r.
Władysław Komarnicki
Od: 18.12.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Stanisław Lamczyk
Od: 13.11.2019 r.

Antoni Mężydło
Od: 17.01.2020 r.

Wojciech Piecha
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Adam Szejnfeld
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego


Dorota Tobiszowska
Od: 13.11.2019 r.

Nieaktywni


Krzysztof Mróz
Od: 13.11.2019 r. Do: 19.02.2021 r.
Marek Pęk
Od: 13.11.2019 r. Do: 2.07.2020 r.
przewodniczący komisji do 1.06.2020 r.

Jerzy Wcisła
Od: 18.12.2019 r. Do: 19.02.2021 r.