Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Regulaminowa, Etyki i Spraw Senatorskich

Grzegorz Bierecki
Od: 13.11.2019 r.
Przemysław Błaszczyk
Od: 13.11.2019 r.

Marek Borowski
Od: 13.11.2019 r.

Barbara Borys-Damięcka
Od: 13.03.2020 r.

Robert Dowhan
Od: 13.11.2019 r.
Michał Kamiński
Od: 13.11.2019 r.


Stanisław Karczewski
Od: 13.11.2019 r.
Andrzej Kobiak
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego

Tadeusz Kopeć
Od: 13.11.2019 r.

Beata Małecka-Libera
Od: 18.12.2019 r.

Sławomir Rybicki
Od: 13.11.2019 r.
przewodniczący Komisji
Krzysztof Słoń
Od: 13.11.2019 r.
zastępca przewodniczącego


Wojciech Ziemniak
Od: 25.03.2021 r.
był członkiem komisji od 13.11.2019 do 17.01.2020
Włodzimierz Bernacki
Od: 17.12.2020 r.


Nieaktywni


Jacek Bury
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Władysław Komarnicki
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.

Joanna Sekuła
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.

Wadim Tyszkiewicz
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.