Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą

Janina Sagatowska
Od: 13.11.2015 r.
przewodnicząca od 13.11.2015 r.
Ryszard Bonisławski
Od: 13.11.2015 r.

Barbara Borys-Damięcka
Od: 26.11.2015 r.

Robert Dowhan
Od: 13.11.2015 r.

Jerzy Fedorowicz
Od: 13.11.2015 r.
Robert Gaweł
Od: 29.06.2018 r.


Stanisław Gogacz
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego od 19.11.2015 r. do 21.12.2015 r.
Jan Maria Jackowski
Od: 17.03.2016 r.

Małgorzata Kopiczko
Od: 10.03.2016 r.

Maciej Łuczak
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego od 19.11.2015 r.

Andrzej Pająk
Od: 13.11.2015 r.
Grażyna Sztark
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego 19.11.2015 r.


Antoni Szymański
Od: 20.11.2015 r.
Artur Warzocha
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego 21.12.2015 r.

Jan Żaryn
Od: 13.11.2015 r.


Nieaktywni


Anna Maria Anders
Od: 17.03.2016 r. Do: 23.08.2019 r.

mandat wygasł 23.08.2019 r.

Michał Potoczny
Od: 13.11.2015 r. Do: 16.04.2018 r.

Kazimierz Wiatr
Od: 13.11.2015 r. Do: 7.07.2016 r.

Piotr Zientarski
Od: 20.11.2015 r. Do: 10.03.2016 r.