Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Zdrowia

Rafał Muchacki
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Alicja Chybicka
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 19.12.2011 r.

Stanisław Gogacz
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 19.12.2011 r.

Dorota Czudowska
Od: 17.11.2011 r.

Ryszard Górecki
Od: 17.11.2011 r.
Helena Hatka
Od: 17.11.2011 r.


Stanisław Karczewski
Od: 17.11.2011 r.
Waldemar Kraska
Od: 17.11.2011 r.

Leszek Piechota
Od: 17.11.2011 r.

Bogusław Śmigielski
Od: 17.11.2011 r.

Tadeusz Kopeć
Od: 16.05.2013 r.

Nieaktywni


Bolesław Piecha
Od: 25.04.2013 r. Do: 25.05.2014 r.

Mandat wygasł w związku z wyborem na posła do Parlamentu Europejskiego 25.05.2014 r.