Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Jerzy Chróścikowski
Od: 13.11.2015 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Przemysław Błaszczyk
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Marian Poślednik
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego od 5.09.2018

Waldemar Bonkowski
Od: 13.11.2015 r.

Józef Łyczak
Od: 13.11.2015 r.
Zdzisław Pupa
Od: 13.11.2015 r.



Nieaktywni


Rafał Ambrozik
Od: 13.11.2015 r. Do: 10.03.2016 r.
Margareta Budner
Od: 13.11.2015 r. Do: 8.03.2018 r.

Jan Maria Jackowski
Od: 13.11.2015 r. Do: 17.03.2016 r.

Wiesław Kilian
Od: 13.11.2015 r. Do: 15.03.2019 r.

15.03.2019 r.

zastępca przewodniczącego, mandat wygasł

Tadeusz Romańczuk
Od: 13.11.2015 r. Do: 28.09.2018 r.