Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej

Mieczysław Augustyn
Od: 13.11.2015 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI od 26.06.2019
Andrzej Kamiński
Od: 13.11.2015 r.

Stanisław Kogut
Od: 13.11.2015 r.

zmarł 18.10.2020 r.


Jan Filip Libicki
Od: 13.11.2015 r.

Ryszard Majer
Od: 13.11.2015 r.
Bogusława Orzechowska
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego


Jan Rulewski
Od: 21.12.2016 r.
Krzysztof Słoń
Od: 13.11.2015 r.

Antoni Szymański
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego


Nieaktywni


Jarosław Duda
Od: 13.11.2015 r. Do: 28.05.2019 r.

Mandat wygasł 28.05.2019 r.

BYŁ PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI
Małgorzata Kopiczko
Od: 13.11.2015 r. Do: 10.03.2016 r.

Andrzej Mioduszewski
Od: 13.11.2015 r. Do: 13.01.2016 r.

Aleksander Szwed
Od: 13.11.2015 r. Do: 22.09.2016 r.