Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Obrony Narodowej

Jarosław Rusiecki
Od: 13.11.2015 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Jerzy Czerwiński
Od: 15.11.2017 r.

Jan Dobrzyński
Od: 13.11.2015 r.

Maciej Grubski
Od: 26.11.2015 r.

Bogdan Klich
Od: 13.11.2015 r.
Waldemar Kraska
Od: 10.03.2016 r.
od 2015-11-13 do 2015-11-20 był członkiem komisji


Robert Mamątow
Od: 10.03.2016 r.
od 2015-11-13 do 2015-11-20 był członkiem komisji
Michał Potoczny
Od: 16.04.2018 r.

Sławomir Rybicki
Od: 13.11.2015 r.

Rafał Ślusarz
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Jerzy Wcisła
Od: 26.02.2019 r.
zastępca przewodniczącego
Józef Zając
Od: 13.11.2015 r.



Nieaktywni


Anna Maria Anders
Od: 17.03.2016 r. Do: 23.08.2019 r.

mandat wygasł 23.08.2019 r.

Adam Bielan
Od: 13.11.2015 r. Do: 28.05.2019 r.

Mandat wygasł 28.05.2019 r.


Wiesław Kilian
Od: 13.11.2015 r. Do: 15.03.2019 r.

15.03.2019 r.

mandat wygasł

Tadeusz Kopeć
Od: 13.11.2015 r. Do: 7.04.2016 r.