Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Mieczysław Augustyn
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego do 9 lipca 2019 r.
Wiesław Dobkowski
Od: 13.11.2015 r.

Mieczysław Golba
Od: 20.11.2015 r.

Kazimierz Kleina
Od: 13.11.2015 r.

Władysław Komarnicki
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego od 9 lipca 2019 r.
Tadeusz Kopeć
Od: 28.05.2019 r.
zastępca przewodniczącego od 25 czerwca 2019 r.


Grzegorz Napieralski
Od: 13.11.2015 r.
Grzegorz Peczkis
Od: 13.11.2015 r.

Wojciech Piecha
Od: 13.11.2015 r.

Krystian Probierz
Od: 13.11.2015 r.

Andrzej Stanisławek
Od: 13.11.2015 r.
przewodniczący komisji do 9 maja 2019 r.
Przemysław Termiński
Od: 13.11.2015 r.



Nieaktywni


Adam Gawęda
Od: 13.11.2015 r. Do: 2.08.2019 r.
BYŁ PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI od 9 maja 2019 r.
Marek Martynowski
Od: 13.11.2015 r. Do: 10.12.2015 r.