Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej

Marek Rocki
Od: 13.11.2015 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Jerzy Chróścikowski
Od: 13.11.2015 r.

Dorota Czudowska
Od: 13.11.2015 r.

Tomasz Grodzki
Od: 13.11.2015 r.

Bogdan Klich
Od: 13.11.2015 r.
Ryszard Majer
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego


Jarosław Obremski
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego
Marek Pęk
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego do 2.08.2019 r.

Waldemar Sługocki
Od: 13.11.2015 r.
zastępca przewodniczącego

Andrzej Stanisławek
Od: 26.10.2018 r.

Rafał Ślusarz
Od: 22.09.2016 r.
Piotr Wach
Od: 13.11.2015 r.


Alicja Zając
Od: 13.11.2015 r.

Nieaktywni


Rafał Ambrozik
Od: 13.11.2015 r. Do: 10.03.2016 r.
Adam Bielan
Od: 13.11.2015 r. Do: 28.05.2019 r.

Mandat wygasł 28.05.2019 r.


Jan Dobrzyński
Od: 13.11.2015 r. Do: 7.06.2018 r.
był zastępcą przewodniczącego

Robert Dowhan
Od: 13.11.2015 r. Do: 21.12.2017 r.

Maciej Grubski
Od: 13.11.2015 r. Do: 26.11.2015 r.
Waldemar Kraska
Od: 20.11.2015 r. Do: 10.03.2016 r.


Robert Mamątow
Od: 20.11.2015 r. Do: 10.03.2016 r.
Grzegorz Napieralski
Od: 13.11.2015 r. Do: 7.06.2018 r.

Michał Potoczny
Od: 20.11.2015 r. Do: 9.06.2016 r.

Aleksander Szwed
Od: 20.11.2015 r. Do: 19.10.2017 r.

Barbara Zdrojewska
Od: 13.11.2015 r. Do: 2.12.2016 r.