Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Spraw Zagranicznych

Włodzimierz Cimoszewicz
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Dorota Czudowska
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 1.12.2011 r.

Bogdan Klich
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 1.12.2011 r.

Marek Rocki
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 1.12.2011 r.

Anna Aksamit
Od: 17.11.2011 r.
Marek Borowski
Od: 17.11.2011 r.


Maciej Grubski
Od: 17.11.2011 r.
Jan Maria Jackowski
Od: 14.06.2012 r.

Jarosław Obremski
Od: 17.11.2011 r.

Norbert Obrycki
Od: 17.11.2011 r.

Alicja Zając
Od: 17.11.2011 r.

Nieaktywni


Michał Wojtczak
Od: 17.11.2011 r. Do: 21.12.2011 r.