Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Spraw Unii Europejskiej

Edmund Wittbrodt
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Zbigniew Meres
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 30.11.2011 r.

Grzegorz Wojciechowski
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 26.11.2013 r.

Jerzy Chróścikowski
Od: 17.11.2011 r.

Stanisław Gorczyca
Od: 17.11.2011 r.
Maciej Klima
Od: 17.11.2011 r.


Jan Filip Libicki
Od: 17.11.2011 r.
Norbert Obrycki
Od: 17.11.2011 r.

Józef Pinior
Od: 17.11.2011 r.

Wojciech Skurkiewicz
Od: 17.11.2011 r.


Nieaktywni


Grzegorz Bierecki
Od: 17.11.2011 r. Do: 25.04.2013 r.
Elżbieta Bieńkowska
Od: 17.11.2011 r. Do: 21.12.2011 r.

31.10.2014 r.


Grzegorz Czelej
Od: 17.11.2011 r. Do: 14.03.2012 r.

Stanisław Jurcewicz
Od: 17.11.2011 r. Do: 30.05.2012 r.

Andrzej Szewiński
Od: 17.11.2011 r. Do: 16.05.2013 r.
Marek Ziółkowski
Od: 17.11.2011 r. Do: 7.07.2015 r.

7.07.2015 r.