Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą

Andrzej Person
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Łukasz Abgarowicz
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 20.12.2011 r.

Barbara Borys-Damięcka
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 20.12.2011 r.

Janina Sagatowska
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego komisji od 20.12.2011 r.

Leszek Czarnobaj
Od: 17.11.2011 r.
Robert Dowhan
Od: 17.11.2011 r.


Mieczysław Gil
Od: 17.11.2011 r.
Stanisław Gogacz
Od: 17.11.2011 r.

Marek Konopka
Od: 17.11.2011 r.

Grażyna Sztark
Od: 24.07.2014 r.

Piotr Zientarski
Od: 17.11.2011 r.

Nieaktywni


Marek Borowski
Od: 17.11.2011 r. Do: 21.02.2013 r.
Wiesław Dobkowski
Od: 17.11.2011 r. Do: 18.12.2013 r.

Wiesław Kilian
Od: 17.11.2011 r. Do: 30.05.2012 r.

Kazimierz Wiatr
Od: 17.11.2011 r. Do: 10.05.2012 r.