Narzędzia:

Komisje senackie

Komisja Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej

Janusz Sepioł
Od: 17.11.2011 r.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
Stanisław Iwan
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 6.12.2011 r.

Andrzej Matusiewicz
Od: 17.11.2011 r.
zastępca przewodniczącego od 6.12.2011 r.

Tadeusz Arłukowicz
Od: 7.03.2013 r.

Maria Koc
Od: 9.10.2014 r.


Zbigniew Meres
Od: 17.11.2011 r.
Ireneusz Niewiarowski
Od: 17.11.2011 r.

Jarosław Obremski
Od: 17.11.2011 r.

Andrzej Pająk
Od: 17.11.2011 r.

Jadwiga Rotnicka
Od: 17.11.2011 r.
Janina Sagatowska
Od: 17.11.2011 r.


Krzysztof Słoń
Od: 17.11.2011 r.

Nieaktywni


Elżbieta Bieńkowska
Od: 17.11.2011 r. Do: 21.12.2011 r.

31.10.2014 r.

Izabela Kloc
Od: 9.10.2014 r. Do: 24.07.2015 r.

Andżelika Możdżanowska
Od: 17.11.2011 r. Do: 9.11.2012 r.

Władysław Ortyl
Od: 17.11.2011 r. Do: 27.05.2013 r.

Mandat wygasł z powodu wyboru na marszałka województwa podkarpackiego 27.05.2013 r.


Marian Poślednik
Od: 17.11.2011 r. Do: 3.10.2013 r.