Narzędzia:

Lista aktualności

30 września 2003 r.

Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia rozpatrzyła ustawę o zmianie ustawy o substancjach i preparatach chemicznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw.

22 sierpnia 2003 r.

W olsztyńskiej hali Urania rozpoczął się 1. memoriał trenera siatkarskiej reprezentacji Polski Huberta Jerzego Wagnera.

5 lipca 2003 r.

W Londynie odbyły się uroczystości związane z obchodami 60. rocznicy śmierci Władysława Sikorskiego.

25 czerwca 2003 r.

Na swym posiedzeniu Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia rozpatrzyła ustawę o spłacie pożyczek udzielonych w 2000 r. kasom chorych z budżetu państwa.

2 czerwca 2003 r.

Na swym posiedzeniu zebrała się Komisja Gospodarki i Finansów Publicznych w celu rozpatrzenia ustawy o zmianie ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających oraz ustawy o Narodowym Banku Polskim.

30 maja 2003 r.

Wizytę w Senacie RP złożyła przebywająca w Polsce przewodnicząca Izby Deputowanych Kongresu Chile Izabel Allende Bussi wraz z delegacją. Gości przyjął marszałek Longin Pastusiak. W spotkaniu uczestniczył wicemarszałek Ryszard Jarzembowski.

29 maja 2003 r.

29 maja 2003 r. odbyła się konferencja prasowa marszałka Longina Pastusiaka w związku z pierwszym po wojnie w Iraku posiedzeniem Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, które odbyło się w dniach 24-28 maja w Pradze.

29 maja 2003 r.

W Warszawie rozpoczęła się międzynarodowa konferencja "Ombudsman a prawo Unii Europejskiej".

28 maja 2003 r.

Tematem posiedzenia Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi były doświadczenia Hiszpanii z okresu przygotowań do akcesji z Unią Europejską.

27 maja 2003 r.

Wizytę w Senacie RP złożył przebywający w Polsce prezydent Tadżykistanu Emomali Rachmonow wraz z delegacją. Gości przyjął wicemarszałek Ryszard Jarzembowski.

27 maja 2003 r.

Podczas posiedzenia Komisji Nauki, Edukacji i Sportu kontynuowano rozpatrywanie ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw.

27 maja 2003 r.

Na swym posiedzeniu Komisja Nauki, Edukacji i Sportu przystąpiła do rozpatrywania ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw.

Poprzednia strona