Narzędzia:

Lista aktualności

Wizyta Marszałka Senatu RP z delegacją w Stanach Zjednoczonych

Prof. Tomasz Grodzki wraz z towarzyszącymi mu senatorami spotkał się 11 lutego br. z władzami hrabstwa Miami-Dade oraz przedsiębiorcami, skupionymi w Greater Miami Chamber of Commerce oraz World Trade Center Miami.

Marszałek Senatu wziął udział w obradach RBN

Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, które odbyło się 28 stycznia br. w Pałacu Prezydenckim poświęcone było sytuacji bezpieczeństwa w regionie w związku z wydarzeniami wokół Ukrainy. Obrady miały charakter niejawny.

Marszałek Senatu o Jerzym Owsiaku: robi coś, co się innym nie śniło

Prof. Tomasz Grodzki wygłosił laudację dla twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który uhonorowany został tytułem Osobowość Roku 2021 w Ochronie Zdrowia. Uroczystość odbyła się 26 stycznia br. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z ambasador Malty

11 stycznia br. Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki przyjął nowo mianowaną Ambasador Republiki Malty Marię Assuntę Farrugię.

Marszałek Senatu RP z wizytą w Watykanie

Prof. Tomasz Grodzki został w sobotę, 8 stycznia br. przyjęty na audiencji przez Papieża Franciszka

Debata w Senacie "Rosja-Ukraina-NATO. Eskalacja napięcia na flance wschodniej”

Solidarność i wspólne działanie Zachodu daje szansę Ukrainie na przyszłość - mówili politycy i eksperci podczas debaty w Senacie dotyczącej bezpieczeństwa na wschodniej flance NATO

Marszałek Senatu RP przyjął nowo mianowanego Ambasadora Republiki Czeskiej w Polsce

Podczas spotkania rozmawiano m.in. o roli Senatów w relacjach między obu państwami.

Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki przyjął nową ambasador Indii w Polsce

O relacjach polsko-indyjskich, pandemii i sytuacji na granicy polsko-białoruskiej Marszałek Senatu rozmawiał z ambasador Indii

Marszałek Senatu przyjął nowo mianowaną ambasador Nowej Zelandii w Polsce

Nowo mianowana ambasador Nowej Zelandii w Polsce wśród obszarów aktywności, którymi będzie się zajmowała wymieniła działania ułatwiające nawiązywanie kontaktów między przedsiębiorstwami z Nowej Zelandii i Polski.

Marszałek Senatu spotkał się z nowym ambasadorem Armenii w Polsce

Podczas spotkania rozmawiano m.in. o działaniach dyplomatycznych związanych z napiętą sytuacją na granicy między Armenią i Azerbejdżanem.

Światło Wolności w Senacie dla ofiar stanu wojennego

W 40. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia br., Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki zapalił w Senacie Światło Wolności - symboliczną świecę dla uczczenia pamięci ofiar stanu wojennego.

Wicemarszałek Marek Pęk na uroczystościach w 40. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

13 grudnia br. Wicemarszałek Senatu wziął udział w obchodach, które miały w miejsce w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.

Poprzednia strona