Narzędzia:

Lista aktualności

Delegacja Senatu odwiedziła Polonię w Kazachstanie

Polska o was nie zapomni, możecie być tego pewni – powiedział Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki do przedstawicieli Polonii na spotkaniu w Domu Polskim we wsi Pierwomajka, które odbyło się 7 listopada br.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego

Kwestia praworządności i sądownictwa w Polsce, sytuacja na granicy polsko-białoruskiej oraz współpraca Parlamentu Europejskiego z parlamentami narodowymi były wśród tematów rozmowy prof. Tomasza Grodzkiego z przebywającą w Polsce Robertą Metsolą.

Wicemarszałek Pęk z wizytą w Szwajcarii

Wicemarszałek Senatu RP Marek Pęk odwiedził m. in. Muzeum Polskie w Rapperswilu i uczestniczył w Zuchwilu w uroczystościach z okazji 204. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.

Konferencja „Strategia Zielonego Ładu w aspekcie transformacji klimatycznej” z udziałem Wicemarszałkini Senatu

Wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska-Stanecka wzięła udział w debacie o Strategii Zielonego Ładu, która odbyła się w ramach konferencji poświęconej przyszłości Unii Europejskiej.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z Przewodniczącym Rady Narodowej Słowacji

13 października 2021 r. Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki rozmawiał ze składającym oficjalną wizytę w Polsce Przewodniczącego Rady Narodowej Republiki Słowackiej Borisem Kollárem.

Rozmowa Marszałka Senatu RP z Przewodniczącą Zgromadzenia Parlamentarnego OBWE

13 października 2021 r. Marszałek Senatu przyjął przebywającą z wizytą w Polsce Przewodniczącą Zgromadzenia Parlamentarnego Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Margaretę Cederfelt.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z ambasadorem Rumunii

13 października br. Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki przyjął nowego ambasadora Rumunii, Theodore Cosmin Onisii.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z deputowanym Zgromadzenia Narodowego Wietnamu

8 października 2021 r. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki przyjął Deputowanego Zgromadzenia Narodowego Socjalistycznej Republiki Wietnamu pana Nguyễna Văn Thâna.

Rozmowa Marszałka Senatu RP z prezydentem Austrii

5 października 2021 r. wizytę kurtuazyjną u Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego złożył przebywający z wizytą oficjalną w Polsce Prezydent Republiki Austrii Alexander Van der Bellen.

Wicemarszałkini Senatu z wizytą w Genewie

Wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska-Stanecka wzięła udział w Genewie w corocznym Forum Publicznym zorganizowanym przez Światową Organizację Handlu (WTO).

Wicemarszałek Senatu RP na obchodach 82. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński w imieniu Wicemarszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego złożył wieniec przed pomnikiem AK w Warszawie.

Wicemarszałkini Senatu RP na inauguracji „XXI Dni NATO w Ostrawie”

Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela Morawska-Stanecka wzięła udział w inauguracji Dni NATO w Ostrawie m.in w Konsulacie Generalnym RP

Poprzednia strona