Narzędzia:

Lista aktualności

Rozmowa Marszałka Senatu RP z Wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej

Prof. Tomasz Grodzki rozmawiał z Fransem Timmermansem m. in. na temat Zielonego Ładu Europejskiego.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W środę, 11 listopada br. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki oddał hołd Ojcom Niepodległości Polski.

Spotkanie Marszałka Senatu RP z ambasadorem Chile

W dniu 5 listopada br. wizytę Marszałkowi Senatu złożył Ambasador Chile Jego Ekscelencja pan Julio Bravo Yubini.

Spotkanie Marszałka Senatu z ambasadorem Republiki Kuby

W dniu 4 listopada 2020 r. Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej prof. Tomasz Grodzki przyjął Ambasadora Republiki Kuby w Polsce Jego Ekscelencję Jorge Marti Martineza.

Premiera płyty z symfonią „Polonia” pod patronatem Marszałka Senatu RP

3 listopada br. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki wziął udział w premierze płyty z pierwszym kompletnym nagraniem symfonii „Polonia” Ignacego Jana Paderewskiego. Wydawnictwo jest objęte patronatem Marszałka Senatu.

Marszałek Senatu RP o 17. posiedzeniu Izby

Senat rozpatrzy w poniedziałek, 26 października br., w pierwszej kolejności ustawę, dotyczącą walki z pandemią koronawirusa. Poinformował o tym przed obradami prof. Tomasz Grodzki.

Marszałek Senatu na otwarciu Kongresu "Zdrowie Polaków"

W wystąpieniu podczas otwarcia II Kongresu „Zdrowie Polaków” Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki podziękował pracownikom medycznym za zaangażowanie w walkę z pandemią koronawirusa.

26 października Senat zajmie się ustawą o walce z pandemią

Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki poinformował, że Senat zbierze się na posiedzeniu w najbliższy poniedziałek, by rozpatrzeć ustawę o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19.

Senat zakończył prace nad nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt

Senat wprowadził 36 poprawek do ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt oraz niektórych innych ustaw. „Wydaje się, że to jest najlepsze, co Senat mógł osiągnąć” – ocenił po głosowaniu Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

Rozmowa Marszałka Senatu RP i Przewodniczącego Bundesratu

13 października 2020 r. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki odbył wideorozmowę z Przewodniczącym Bundesratu Republiki Federalnej Niemiec i Premierem Brandenburgii panem Dietmarem Woidke.

Marszałek Senatu RP wraz z delegacją z wizytą w Rzymie

W ostatnim dniu wizyty w Rzymie prof. Tomasz Grodzki i towarzyszący mu senatorowie spotkali się z Przewodniczącą Senatu Republiki Włoskiej Marią Elisabettą Alberti Casellati.

Wicemarszałek Marek Pęk na uroczystości zmian w składzie Rady Ministrów

Wicemarszałek Senatu Marek Pęk reprezentował Senat RP podczas uroczystości zmian w składzie Rady Ministrów, których dokonał Prezydent RP Andrzej Duda. Uroczystość odbyła się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego we wtorek, 6 października.

Poprzednia strona