Narzędzia:

Aukcja Marszałka Senatu RP na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30.12.2020
Fot. Łukasz Kamiński - Kancelaria Senatu

Obiad z Marszałkiem Senatu RP prof. Tomaszem Grodzkim oraz wspólne zwiedzanie gmachu parlamentu można od środy, 30 grudnia br licytować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcję w ramach 29. finału WOŚP można znaleźć pod adresem: https://allegro.pl/oferta/obiad-z-marszalkiem-senatu-i-zwiedzanie-parlamentu-10067131362

Prof. Tomasz Grodzki popiera Orkiestrę od samego początku jej istnienia. Wspiera jej ideę, uczestniczy w każdym finale i przekazuje datki na rzecz WOŚP. W tym roku po raz kolejny jako Marszałek Senatu włącza się w aukcje charytatywne na rzecz Orkiestry.

Zwycięzca aukcji (wraz z osobą towarzyszącą) zje obiad z Marszałkiem w jego gabinecie oraz zwiedzi wraz z nim Senat i Sejm. Otrzyma także dokumentację fotograficzną ze spotkania oraz upominki i materiały edukacyjne Senatu RP. Aukcja potrwa do 2 lutego 2021.

Dzięki aukcji w ramach ostatniego, 28. finału WOŚP, podczas którego także licytowane było spotkanie z Marszałkiem, na konto Orkiestry wpłynęło 14 tys. 114 zł.

Zobacz inne aktualności Przejdż do wszystkich aktualności

Prace w komisjach senackich – 19 stycznia 2020 r.

Obradowały komisje praw człowieka i zdrowia.

Posiedzenie Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej nt. sukcesu Izraela w szczepieniach przeciwko COVID-19

Posiedzenie Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej z udziałem prof. Rana Balicera, przewodniczącego Krajowej Rady Eksperckiej ds. COVID-19 przy Kancelarii Premiera Izraela, nt. sukcesu Izraela w szczepieniach przeciwko COVID-19.