Narzędzia:

Aukcja Marszałka Senatu RP na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

23.01.2022
Fot. Łukasz Kamiński, Kancelaria Senatu

Obiad z Marszałkiem Senatu RP prof. Tomaszem Grodzkim oraz wspólne zwiedzanie parlamentu można wylicytować w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja pod adresem https://allegro.pl/oferta/obiad-z-marszalkiem-senatu-rp-11704050444 potrwa do potrwa do 31 stycznia br.

Marszałek Senatu RP gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od samego początku jej istnienia. Wspiera i wspomaga jej ideę, a w tym roku po raz trzeci wystawia na aukcję obiad z nim oraz wspólne zwiedzanie parlamentu.

 „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już 30 lat! To piękny wiek i powód do radości i dumy. Jestem niezwykle rad, że wraz z Państwem mogę być częścią wielkiej orkiestrowej rodziny, w tym roku zbierającej środki na leczenie wzroku u dzieci” – mówi prof. Tomasz Grodzki w filmie, zapowiadającym aukcję. „Wszak pomaganie jest dziecinnie proste!” – podkreśla Marszałek, przywołując hasło tegorocznego finału.

Marszałek zachęca do licytowania wyjątkowej wizyty w Senacie Rzeczypospolitej. „Zwycięzcę aukcji wraz z rodziną zapraszam do mojego gabinetu, na obiad, a potem wspólnie zwiedzimy na co dzień niedostępny gmach polskiego parlamentu. Będą pamiątkowe zdjęcia, prezenty niespodzianki i wiele niezapomnianych przeżyć” – zapewnia Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

W ubiegłym roku zwycięzca aukcji zapłacił za obiad z Marszałkiem Senatu 55 tys. 100 zł.

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Orkiestra zbiera tym razem środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 

Zobacz inne aktualności Przejdż do wszystkich aktualności

Marszałek Senatu RP oddał hołd polskim żołnierzom spod Monte Cassino w 78. rocznicę bitwy

Marszałek Senatu RP w 78. rocznicę rozpoczęcia Bitwy o Monte Cassino oddał hołd żołnierzom 2. Korpusu Polskiego oraz ich dowódcy, gen. Władysławowi Andersowi.

Marszałek Senatu RP przyjął Przewodniczącego Senatu Rumunii

Wojna w Ukrainie zdominowała rozmowę Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego z Przewodniczącym Senatu Rumunii Florinem Vasile Cîțu.

Obchody Dnia Polonii w Irlandii z udziałem Marszałka Senatu RP wraz z delegacją

W drugim dniu wizyty w Irlandii delegacja Senatu RP pod przewodnictwem Marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego spotkała się z mieszkającymi w tym kraju rodakami, by wspólnie obchodzić Dzień Polonii i Polaków za Granicą.