Narzędzia:

Konferencja „Współczesne wyzwania dziecięcej hematologii i onkologii”

14.09.2021

15 września br. w Senacie w sali 217 odbędzie się konferencja „Współczesne wyzwania dziecięcej hematologii i onkologii”. Otworzą ją Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki, przewodnicząca Komisji Zdrowia senator Beata Małecka-Libera oraz przewodnicząca Senackiego Zespołu ds. Rozwoju Województwa Śląskiego senator Halina Bieda.

Początek konferencji o godz. 10.20.

Uczestnicy konferencji będą dyskutować o aktualnym stanie onkologii dziecięcej w Polsce w kontekście Europejskich Sieci Referencyjnych, a także o diagnostyce molekularnej. Zaprezentowane zostaną nowoczesne terapie komórkowe w onkologii dziecięcej oraz podsumowanie dotychczasowego funkcjonowania portalu dla rodziców dzieci z chorobą nowotworową - onkorodzice.pl

Konferencję poprzedzi, o godz. 10.00 w holu na drugim piętrze, otwarcie wystawy zdjęć Tomasza Sikory „Osiem wartości w czasie pandemii”.

Program konferencji (pdf)

Zobacz inne aktualności Przejdż do wszystkich aktualności

Wicemarszałkini Senatu RP na inauguracji „XXI Dni NATO w Ostrawie”

Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela Morawska-Stanecka wzięła udział w inauguracji Dni NATO w Ostrawie m.in w Konsulacie Generalnym RP

Szef Kancelarii Senatu oddał hołd ofiarom sowieckiej agresji na Polskę

Szef Kancelarii Senatu w imieniu Marszałka Senatu RP wziął udział w uroczystości upamiętniającej 82. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę.

Wicemarszałek Senatu RP na gali z okazji rocznicy odbudowy Zamku Królewskiego

Wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz uczestniczył w upamiętnieniu 50-lecia odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie.