Rozwiń język: pl
 
 
Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Wydarzenia

V Międzynarodowy Turniej Negocjacyjny rozstrzygnięty

Zwycięzcą V Międzynarodowego Turnieju Negocjacyjnego -  The Warsaw Negotiation Round została drużyna z University of Toronto. Finał turnieju, pod patronatem marszałka Senatu, odbył się 6 kwietnia 2014 r.  w Senacie. Nagrody zwycięzcom wręczył wicemarszałek Jan Wyrowiński.

Tematem finałowych rozgrywek poświęconych historycznym rozdrożom było m.in. „negocjowanie przy okrągłym stole przywrócenia Senatu”.

W finałowych rozgrywkach kanadyjska drużyna w składzie: Nicholas Charleton, Noah Dolgoy, Shawn Dogra zmierzyła się  z reprezentacją University of Tromsø z Norwegii w składzie: Mats Trones, Dai Xuan, Matthew Lynch.  Negocjatorzy spotkali się przy „okrągłym stole”, jedna z drużyn reprezentowała stronę rządową, druga opozycję. 

Studenci najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata od 5 lat przyjeżdżają do Warszawy, by walczyć o tytuł międzynarodowego mistrza negocjacji. Do tytułu Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2014 pretendowało 12 trzyosobowych drużyn z najlepszych uczelni całego świata. Członkowie zwycięskich drużyn otrzymali prestiżowy tytuł oraz statuetkę i nagrody rzeczowe. Co roku nagrodę - puchar funduje marszałek Senatu za styl prowadzenia negocjacji. Ten puchar w tym roku przypadł także drużynie z Kanady.

Turniej został zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Szkole Głównej Handlowej.  Warsaw Negotiation Round to jedyny międzynarodowy turniej negocjacyjny rozgrywany w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, umożliwia studentom sprawdzenie umiejętności negocjacyjnych, zdolności interpersonalnych, sztuki argumentacji i efektywnej współpracy w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
Foto Michał Józefaciuk
realizacja: Ideo powered by: CMS Edito